Realize your constitutional right

Phone

0212 241 71 66

BALKANİ-YILDIZ

Tüm hukuki, bilimsel ve teknolojik çalışmaları yakından takip ve istişare ederek, dinamik takım çalışmasını prensip edinmiş, müvekkillerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hukukun her alanında danışmanlık ve genel hukuk hizmetleri veren, uluslararası anlayışa sahip avukatlık bürosudur.

Müvekkilleri ile olan ilişkilerinde gizlilik, güven ve müvekkil memnuniyeti ilkelerini prensip edinmiştir. Yapılan çalışmaları ve verilen hizmeti her aşamada müvekkilleri ile paylaşarak ve periyodik olarak rapor ve toplantılar düzenleyerek müvekkilleri ile iletişimini üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

Büromuz, meslek etik kuralları çerçevesinde müvekkillerine hukuki alanda profesyonel hizmetler vermektedir. Verilen hizmetin hızlı, verimli ve sonuç odaklı olması esas alınmaktadır.

Ekibimiz Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde uluslararası vizyona sahip olarak en üst seviyede hizmet gayretiyle çalışmaktadırlar.

İstanbul’da kendi ofisimizde, Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir ve Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyette olan  irtibat ofislerimizle, Türkiye’nin önde gelen hukuk ve danışmanlık firması olarak müvekkillerimize en üst standartlarda hizmet vermekteyiz.