Realize your constitutional right

Phone

0212 241 71 66

Hizmet verdiğimiz departmanlar, alanında son derece deneyimli Ortak Avukatlarımız tarafından yönetilmekte, yetenekli ve dinamik avukatlar tarafından desteklenmektedir.

Av. Hasan Batuhan BALKANİ

Kurucu Yönetici Ortak

Hasan Batuhan Balkani, BALKANİ&YILDIZ’ın kurucu ve yönetici ortağıdır.Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Lisans öğrenimini tamamlamıştır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden de Lisans mezunudur.İngilizce ve Almanca dillerine hakimdir. 25.12.2010 tarihinde Adalet Bakanlığı tarafından düzenlenen Adli Yargı Hakimlik ve Savcılık Sınavı’nı kazanmıştır. 345. Dönem Personel Yedek Subay Okulu’nu dönem birincisi olarak tamamlamıştır. 2013 yılı Kasım ayında gerçekleştirilen TPE Patent ve Marka Vekilliği Yeterlilik Sınavı’nda 76 puan alarak başarılı olmuştur. Fikri Sınai Hukuk alanında birçok çalışma gerçekleştirip, aktif olarak Marka Vekilliği de yapmaktadır.

• Eğitim: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

              Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü

 Bahçelievler Anadolu  Lisesi

• Dil: İngilizce ve Almanca

Av. Yiğit Can YILDIZ

Kurucu Yönetici Ortak

Yiğit Can Yıldız, BALKANİ&YILDIZ’ın kurucu ve yönetici ortağıdır. Bahçeşehir Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Ticaret Hukuk programında Yüksek Lisans ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde  Lisans öğrenimini tamamlamıştır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nden de Lisans mezunudur. İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilmektedir.2003 ve 2009 yıllarında Almanya/Frankfurt ve İsviçre/Zürih’te Almanca dil eğitimleri almıştır.

• Eğitim:  Bahçeşehir Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Ticaret Hukuku (LL.M.)

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü

   Bahçelievler Anadolu  Lisesi

• Dil: İngilizce ve Almanca